وبسایت بین المللی ایران کارانا پلاس

وبسایت بین المللی ایران کارانا پلاس ، دومین شرکت ثبت شده در کشور بلغارستان است که حدود یک دهه است که در حوزه مشاوره و اجرای پروژه‏ های صنعت ساختمان فعالیت دارد.

کارانا پلاس اولین وارد کننده سقف های کاذب دکوراتیو که با عنوان آسمان مجازی در کشور شناخته می شود است که به صورت حرفه‏ای و کاملاً تخصصی و با بررسی تیم تحقیق و توسعه و بر پایه نیازسنجی مشتریان اقدام به طراحی و انتخاب متریال های مورد نیاز و اجرای این سبک از سقف کاذب در کشور کرده که می توان به نمونه کارهای چندین ساله آن را به عنوان نمونه موفق و پابرجا پس از گذشته چندین سال اشاره کرد.

از وجوه تمایز کارانا پلاس، فعالیت تیم تحقیق و توسعه است. تیم تحقیق و توسعه کارانا پلاس با بررسی نیازهای بازار و به منظور ارتقاء سطح کیفی حوزه معماری و ساختمان اقدام به نصب سقف کشسان و آسمان مجازی در بیمارستان ها کرد تا بتواند علاوه بر فعالیت متمایز در این حوزه در مسیر ارتقاء سطح خدمات حوزه سلامت کشور نیز گام موثری برداشته باشد. (مقاله نقش سقف های کاذب دکوراتیو در سلامت را مطالعه کنید)

از دیگر حوزه های تخصصی کارانا پلاس طراحی و اجرای متمایز ویلا در شهرهای مختلف کشور است. مدیران و موسسان این وبسایت با پیشینه عمرانی اقدام به طراحی و اجرای ویلاهایی کاملاً متمایز و منحصر به فرد در کشور کرده اند و خروجی آن ها مجموعه ای از ویلاها با طراحی های خاص است که با توجه به نگاه تخصصی و نمرکز بر حداکثر کیفیت با وجود گذر زمان طولانی می توان آن ها را به عنوان نمونه موفق معرفی کرد.

شاید یکی از مهم ترین ویژگی های کارانا پلاس را بتوان تیم تخصصی مهندسین عمران و معماری دانست، چرا که آمیزه ای از زیبایی و کیفیت تنها زمانی میسر خواهد بود که دانش پایه آن در کنار بستری از تجربه قرار گیرد و شاید همین امر باعث شد کارانا پلاس تندیس شهرت جهانی برند را اتحادیه اروپا را دریافت کند.
هم چنین از آن جایی که باور داریم رمز ماندگاری یک برند توجه به کیفیت است، پس از شروع فعالیت در حوزه دکوراسیون داخلی تیمی در ترکیه همراه کارانا پلاس شد تا هیچ محدودیتی مانع از ایده پردازی های طراحان و رفع نیاز مشتریان نشود.

یکی از خاص ترین فعالیت های کارانا پلاس حوزه کفپوش های اسکی است و برای رسیدن و حرکت در مسیر ماموریت خود مبنی بر کیفیت بی قید و شرط اقدام به اخذ نمایندگی ژئوپلاست ایتالیا کردیم تا بهترین متریال برای تجهیز سالن ها و استادیوم ها ورزشی و یا ایجاد پیست های اسکی و تیوپ سواری کشور را به کار ببریم.

اما چیزی که مدیران کارانا پلاس را از یک دهه فعالیت خود خشنود می کند ایجاد اشتغال برای جوانان در سراسر کشور است، تا جایی که ایده برگزاری کلاس های آموزشی به مرحله اجرا رسید و امروز در آکادمی کارانا پلاس هر فرد با حداقل سرمایه و بدون کوچکترین وابستگی به کارانا پلاس می تواند فعالیت خود را در بازار کار آغاز کند. (درباره کلاس ها)

از ویژگی های مهم ما گستره وسیع ارتباطی با دیگر کشورها بود که توانست مسیر حرکت ما را هموار و سرعتمان را تسریع کند و از آن جایی که باور داریم کنار یکدیگر رشد میسر تر خواهد بود تصمیم به برگزاری سمینارها و گردهمایی های بین المللی نمودیم تا برای پیشرفت هر چه بیشتر کشور نیز قدمی برداشته باشیم.